W dziale Firma zamieściliśmy podstawowe informacje o działalności VIVOS – czym możemy Państwu służyć i w jakiej technologii tworzymy domy drewniane z bali naszym Klientom.

Jasne Zasady współpracy ułatwiają pracę obu stronom. To również podstawa naszej działalności i współpracy z Klientami.

W dziale Zanim… znajdą Państwo kilka aspektów, które warto wziąć pod uwagę zanim zdecydujemy się na dom drewniany z bali, na konkretny projekt czy tworzywo.

Warto wiedzieć – źródło informacji, które pomaga Państwu poruszać się w środowisku domów z drewna. Pozwala znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania (np. czy ocieplać dom z bali). Przybliża etapy budowy i wyjaśnia co to właściwie jest prawdziwy dom z bali.

Projekty to podpowiedź jakie możliwości daje dom z bali. VIVOS proponuje Państwu wykonanie własnego projektu, pod wyjątkowe potrzeby i zwyczaje przyszłego mieszkańca.

Realizacje to galeria inwestycji, które wykonaliśmy naszym Klientom. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć nie tylko gotowych domów drewnianych z bali, ale również etapów ich powstawania.

Jeżeli szukają Państwo wykonawcy fundamentów, biura projektowego, które projektuje domy wg technologii Vivos, wysokiej jakości impregnatów do zabezpieczenia domu, zapraszamy do działu Polecane linki.

W zakładce Cennik pomagamy Państwu orientacyjnie określić koszt przyszłej inwestycji. Namawiamy jednak do kontaktu, ponieważ po rozmowie jesteśmy w stanie oszacować budowę o wiele dokładniej.

Jeżeli coś wymaga wyjaśnienia, prosimy o Kontakt.